skip navigation

NAHA Labor Day Tournament Scout List

Labor Day Tournament Scout List

Matt Kelly- Clarkson Peter van Buskirk- Holy Cross Peter Elander- No Dakota
Brian Idalski- No Dakota Mike Gilligan- UVM Bill Bowes- Castleton
Lisa Wilson- Castleton Katie Lachapelle- BU Alison Coomey- BU
Mallory Young- Colby Vince O'Mara- Lindenwood Katie Kells- Lindenwood
Gina Kearns- Penn State Lee J Mirasolo- UMass Boston Tracy Johnson- Amherst
Chris Cobb- UMass Marissa O'Neil- Bowdoin Lucy Schoedel- Wesleyan
Stephanie Jones- UNH Ryan Stone- Colgate Ashley Kilstein- Plymouth State
Steph Moberg- Conn College Dave Turco- Manhattanville Matt Woodard- Manhattanville
Bob Deraney- Providence Sara Simard- Dartmouth Colette Youlen- RPI
Brent Hill- RPI Scott Wiley- Colgate Chris Donovan- St Michaels
Eddie Ardite- Yale Linda Lundigran- Northeastern Graham Thomas- Syracuse
Kyle Daly- Nichols Paul Nemetz-Carlson- Quinnipiac Brita Schroeder- St. Cloud State
Meghan Gillis- Williams Jon Austin- MN State Mankato Joe Heydenburg- Oswego
Paul Flanagan- Syracuse Tim Murphy- Navy Shannon Desrosiers- Clarkson
Matt Desrosiers- Clarkson Peter Smith- McGill Mark Bolding- Norwich
Tim Bothwell- UVM Grant Kimball- UVM Brian Durocher- BU
Jeff Kampersal- Princeton Shaun Reagan- Waterloo Nate Handrahan- Ohio State
Heather Lindstad- UConn Jaimie Totten- UConn Dan Koch- Wisconsin
Louis Goulet- Mercyhurst Delaney Collins- Mercyhurst Steve MacDonald- UMD
Kerstin Matthews- St Anslem Jackie Macmillan- St. Scholastica Jamie Wood- UNH
Brad Frost- Minnesota Josh Brandene- Penn State Ali Domenico- Syracuse
Jim Plumer- Amherst Diane Dillon- Oswego Sis Paulsen- NE College
Dave Flint- Northeastern Bill Mandigo- Middlebury Shane Veenker- Bemidji
Kevin Houle- Plattsburgh Edith Racine- Cornell Joakim Flygh- Yale
Andy McPhee- Trinity Kristi Kehoe- Cortland Colleen Harris- UMass Boston
Emily McNamara- Middlebury Jess Koizumi- Yale Jodi McKenna- Wesleyan
Brendon Knight- Hamilton Logan Bittle- Robert Morris Jeff Giesen- St Cloud
Julie Chu- Union Claudia Asano- Union Cassie Turner- Quinnipiac
Shera Vis- Stevenson U Mike Cox- Salve Regina Keith Maurice- Norwich
Kristin Steele- Conn College Carson Duggan- Trinity Earl Utter- Cortland
Shivaun Siegel- Niagara Mark Johnson- Wisconsin Katie King- BC
Courtney Kennedy- BC Doug Derraugh- Cornell Mark Hudak- Dartmouth
Greg Fargo- Elmira Jeff Pelegrini- Harvard Ricky Reichenbach- Maine
Chris Wells- SLU Ted Wisner- SLU